HAKKIMIZDA

Çorap, günlük hayatın en temel ihtiyacı olmakla birlikte son 5 yılda en heyecan verici aksesuarlardan biri haline gelerek hiç şüphesiz her sezonun en çok tercih edilen ürünlerindendir. Her ne kadar yıllarca çorap stil yaratma konusunda arka planda kalsa da; bugün şık bir görüntü yaratabilmek için en önemli aksesuarlardan birinin çorap olduğu inkar edilemez. Çorap, artık ünlüler, sporcular, performans sanatçıları gibi moda ikonu haline gelmiş kişilerin yürüttüğü kendini ifade etmeye yarayan bir sanat akımı haline gelmiştir. Çocuklar, bebekler ve yetişkinler olmak üzere geniş bir kullanım alanına sahip olan çorap, günlük uğraşlar, spor aktiviteleri ya da sadece evde geçirilen günlerde dahi kullanılmaktadır.

İnsanların dayanıklı, kaliteli ve şık çoraplara ihtiyacı vardı. Ultra Çorap olarak biz, bu ihtiyacın bilinciyle 1993 yılında 11 makine ile bu alandaki serüvenimize başladık. Bu yolda önceliğimiz, yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti oldu. Gururla söylüyoruz ki; bugün yine aynı önceliği muhafaza ederek 7000 m2 kapalı alanda, 365 yüksek teknoloji makine ile üretimimizi sürdürüyoruz. Özenle tamamladığımız her bir ürün için kalite, şıklık ve %100 müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz.

Ultra Çorap olarak bu alanda geleceği öngörerek, büyük bir tutku ile ilerliyoruz. Bugün aylık 1.250.000 çifti, yıllık ise 15.000.000 çifti aşkın üretim seviyesine ulaştığımızı ve bu ürünlerin neredeyse tamamını İskandinav ülkeleri, Amerika, Japonya, Kanada, Almanya, İngiltere, İsviçre, Hollanda ve diğer ülkelere ihraç ettiğimizi gururla belirtmekteyiz.

VİZYONUMUZ

Ultra Çorap, 1993 yılından bugünlere gelen ve ailenin genç nesillerinin de dahil olduğu bir tarihe sahiptir. Bu jenerasyon farkının da etkisiyle, tutkumuz ve bağlılığımız daha da artarak, şirketi en yenilikçi çorap üreticilerinden biri haline getirdi. Vizyonumuz bu başarının artarak devamını sağlayarak, tüm dünyada en çok tercih edilen şirketlerden biri haline gelmektir. Bu ekonomik hedeflerimizin yanı sıra; çevresel ve sosyal kaygıları da dikkate almakta, mevzuata ve müşteri davranış kurallarına uygun davranmakta, her hal ve koşulda insan haklarını gözetmeyi sağlamaktayız.

MİSYONUMUZ

Ultra Çorap, kurulduğu günden itibaren geçen yıllarda, yenilikçi ve vizyon sahibi yöneticileri sayesinde, belli bir amaç doğrultusunda geniş bir yelpazeye yayılan, yüksek teknolojik ekipmanlara sahip, alanında iyi eğitilmiş ve kalite kontrol konusunda deneyimli ekip arkadaşlıklarını içinde barındıran bir şirket haline gelmiştir. Misyonumuz, yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini sürekli hale getirmek adına üretim kapasitesini sürekli ve eğitim neticesinde ulaşılacak çalışan bilincini hiç durmadan artırmaya çalışmaktır. Amacımız, bu misyonumuzu yerine getirirken; bünyemizde çalışan her personele karşı; evrensel etik değerlerle, yasalarla, hukuki düzenlemelerle ve toplumsal değerlerle ortaya çıkmış modern ve çağdaş yaşam düzenine uygun, her zaman insan haklarını gözeten bir duruş sergilemek ve bu değerlerin her alanda hissedilmesine önem vermektir.